متخصص تغذیه برای حل مشکل گوارش،کاهش و افزایش اشتها و وزن،آلرژی غذایی

متخصص تغذیه

باشگاه رفتن‌تان ترک نمی‌شود. چک‌آپ سالانه از فرق سر تا نوک انگشت را فراموش نمی‌کنید، مراقبت از پوست جزء واجبات است. حتی ماهی یک بار به متخصص درمان‌های دستی مراجعه می‌کنید و روح و بدن‌تان را با یک ماساژ تخصصی آرام می‌کنید. اما به نظر می‌رسد که یک ویزیت مهم را فراموش کرده‌اید، آیا متخصص تغذیه نیز در برنامه مراقبتی‌تان جای دارد؟

آنچه چشم‌پزشک برای چشم‌ها انجام می‌دهد، دکتر تغذیه برای دستگاه گوارش و عملکرد روان و بدون مشکل بدن انجام می‌دهد و مطمئن می‌شود که بدن مواد مغذی کافی دریافت می‌کند. متخصص رژیم درمانی بهترین رژیم غذایی را تهیه می‌کند تا هدف‌هایی مانند لاغری، رعایت یک رژیم گیاهخواری سالم یا افزایش جذب آهن برآورده شود.

اگر رژیم‌های غذایی مد روز، کتاب‌های خوددرمانی و سخنرانی‌های انگیزشی را امتحان کرده‌اید و باز هم مشکلات سلامتی‌تان حل نشده یا به وزن دلخواه خود نرسیده‌اید، اگر نمی‌دانید از کجا یا چطور شروع کنید، وقت آن رسیده که برای رسیدن به اهدف خود به روشی مطمئن و علمی از متخصص تغذیه کمک بگیرید.اگر تمام راه ها را امتحان کرده اید ولی هنوز به سطح سلامتی مطلوب خود نرسیده اید می توانید برای رزرو وقت مشاوره با متخصص تغذیه در کلینیک کلینیک لاغری و تناسب اندام دکتر ابوالحسنی می‌توانید با شماره تلفن های  02122569006  و 02122581002  تماس حاصل فرمایید.

متخصص تغذیه چه کاری انجام می دهد؟


متخصصین تغذیه برنامه رژیم درمانی را برای اشخاص یا گروه‌های معین آماده می‌کنند، در انتخاب وعده‌های غذایی مناسب به بیماران کمک می‌کنند، مطمئن می‌شوند که بیمار مواد مغذی کافی دریافت می‌کند و هر گونه تغییر ضروری را در برنامه غذایی ایجاد می‌کنند. همچنین متخصص تغذیه بر روند پیشرفت بیمار نظارت دارد. دکتر تغذیه به درمان انفرادی بیمارانی می‌پردازد که از مشکلاتی مانند دیابت رنج می‌برند. متخصصین تغذیه گاهی با آشپزخانه‌ها و تامین کنندگان مواد غذایی برای ارائه وعده‌های غذایی سالم به مدارس، خوابگاه‌ها، خانه‌های سالمندان، بیمارستان‌ها و مراکز دیگر همکاری دارند.

برخی متخصصین تغذیه برنامه‌ها یا خدمات آموزشی را برای افزایش آگاهی جامعه در زمینه راهبردهای تغذیه سالم ارائه می‌دهند یا این که با تولیدکنندگان مواد غذایی همکاری می‌کنند تا فراورده‌ای سالم و مغذی به دست مصرف کننده برسد. اکثر متخصصین تغذیه در بیمارستان‌ها و دیگر مراکز درمانی فعالیت دارند و به هماهنگی برنامه‌های غذایی یا تهیه برنامه‌های غذایی برای بیماران می‌پردازند. البته بعضی از متخصصین تغذیه در سازمان‌های دولتی و خصوصی یا وزارت بهداشت و درمان شاغل هستند.

15 علامتی که نشان می‌دهد باید به متخصص تغذیه مراجعه کنید


 احتمال آلرژی یا عدم تحمل به یک ماده غذایی خاص

آلرژی به مواد غذاییقبل از آن که یک ماده غذایی را از رژیم غذایی خود کنار بگذارید، بهتر است با متخصص تغذیه مشورت کنید. طی کردن مراحل درست برای رسیدن به یک تشخیص صحیح ضروری است. برای مثال بسیاری از افراد نمی‌دانند که برای تشخیص صحیح عدم تحمل به گلوتن یا بیماری سلیاک لازم است که گلوتن هنگام آزمایش مصرف کرده باشند. متخصص تغذیه بیماران را در این زمینه راهنمایی می‌کند، رژیم غذایی مناسب را پیشنهاد می‌دهد و دقت می‌کند که طی مراحل تشخیص بیماری دچار کمبودهای تغذیه‌ای نشوید.

تغییر در اجابت مزاج

تغییر در اجابت مزاج

اکثر پزشکان معتقداند که اجابت مزاج باید روزی یک یا دو بار انجام شود. اگر چند روز است که دفع نداشته‌اید، برای تغییر دادن رژیم غذایی خود به متخصص تغذیه مراجعه کنید.

دل پیچه گرفتن بعد از خوردن لبنیات

دل پیچه

گاز، نفخ، اسهال، این‌ مشکلات همگی به مصرف لبنیات مربوط می‌شود و احتمالاً دچار عدم تحمل لاکتوز هستید. بروز این عارضه به شدت به مقدار مصرف لبنیات بستگی دارد، یعنی این که اگر چند قاشق بستنی بخورید، هیچ مشکلی برایتان ایجاد نمی‌شود، اما کافی است یک پیمانه بستنی را نوش جان کنید، تا از دل درد به خود بپیچید. متخصص تغذیه از صحیح بودن تشخیص عارضه مطمئن می‌شود و مقدار مناسب مصرف لبنیات را تعیین می‌کند. و اگر اصلاً قادر به مصرف لبنیات نباشید، رژیمی را توصیه می‌کند که تمام مواد مغذی موجود در لبنیات را از راه دیگری دریافت کنید.

 همه رژیم‌های لاغری را امتحان کرده‌اید، اما ...


اگر از رژیم‌های لاغری ناامید شده‌اید، یا وزن‌تان مدت کوتاهی پس از لاغر شدن دوباره زیاد شده است؛ متخصص تغذیه می‌تواند مانعی را که سد راه لاغری می‌شود، از پیش پای‌تان بردارد. پزشک تغذیه فقط یک رژیم لاغری ارائه نمی‌دهد، بلکه توصیه می‌کند که تغییرات مفیدی را در سبک زندگی خود ایجاد کنید. متخصص تغذیه عادت‌ها و رفتارهای سالم را به بیماران خود آموزش می‌دهد و عادت‌های ناسالم و مضر را نیز شناسایی می‌کند. متخصص تغذیه شما را از روش سوخت و ساز غذا در بدن آگاه می‌کند، شما را برای انتخاب غذاهای سالم و رعایت یک رژیم متعادل راهنمایی می‌کند تا بتوانید با حساب و کتاب پیش بروید و به اندام دلخواه خود برسید.

 ناراحتی از سوزش سردل یا رفلاکس اسید

سوزش معدهمتخصص تغذیه با توصیه یک رژیم غذایی مناسب، علائم رفلاکس اسید را به حداقل می‌رساند. البته اول باید مطمئن شوید که رفلاکس اسید از ابتلا به یک بیماری جدی نشأت نمی‌گیرد. درهرحال متخصص تغذیه کمک شایان توجهی به رفع این علائم آزاردهنده می‌کند.

تغییر اشتها

تغییر اشتهاافزایش یا کاهش شدید اشتها علامت هشداری است که از وجود یک مشکل جدی خبر می‌دهد. متخصص تغذیه با همکاری پزشک معالج این مشکل را تشخیص می‌دهد. مراجعه به متخصص تغذیه نقطه شروع مناسبی برای درمان بی‌اشتهایی یا پرخوری غیرعادی است.

 بالا بودن کلسترول

بالا بودن کلسترولاگر به تازگی متوجه بالا بودن کلسترول خون شده‌اید، حتماً به متخصص تغذیه مراجعه کنید تا متوجه شوید که چه غذاهایی برایتان خوب است و چه غذاهایی را باید از رژیم غذایی خود حذف کنید تا کلسترول پایین بیاید و به این ترتیب دچار بیماری‌های قلبی و حمله قلبی نشوید.

 همه کارها را درست انجام می‌دهید، اما وزن‌تان کم نمی‌شود

کم کردن وزناگر هر بار که روی ترازو می‌روید، متعجب می‌شوید که واقعاً چه کار اشتباهی انجام داده‌اید که دوباره وزن‌تان بالا رفته است، وقت آن رسیده که به متخصص تغذیه مراجعه کنید. چنانچه همه کارهای لازم را انجام می‌دهید، یعنی ورزش می‌کنید، تغذیه مناسبی دارید و به حد کافی می‌خوابید، اما وزن‌تان کم نمی‌شود، حتماً از متخصص تغذیه کمک بگیرید. متخصص تغذیه پرده از رازهایی برمی‌دارد و نواقصی را در برنامه‌تان نشان می‌دهد که خودتان به تنهایی هیچ‌گاه نمی‌توانستید متوجه آنها شوید.

 اگر می‌خواهید لاغر شوید

رژیم لاغریلاغر شدن و لاغر شدن به یک شیوه سالم دو مقوله کاملاً متفاوت‌اند. یاد گرفتن این که چگونه ضمن رعایت یک رژیم غذایی سالم و بدون دچار شدن به کمبود مواد مغذی، لاغر شویم، برای حفظ سلامتی و صد البته لاغر ماندن ضروری است.

 دائماً به غذا فکر می‌کنید

دائما به غذا فکر میکنیداگر با ما مخالف‌ هستید و فکر می‌کنید که همه به وعده غذایی بعدی خود فکر می‌کنند؛ باید بگوییم که فکر کردن بیش از حد درباره غذا نیاز به مراجعه به متخصص تغذیه دارد. اگر دائماً به فکر وعده بعدی هستید و حتی با خیال صبحانه لذیذ فردا صبح به خواب می‌روید، بهتر است از یک دکتر تغذیه وقت بگیرید. اگر این فکرهای خوشمزه از گرسنگی نشأت نگرفته باشد، و علت آن وسواس فکری درباره غذا باشد، احتمال دارد که این تصورات نشانه اولیه اختلال‌های مربوط به تغذیه باشد. افزایش آگاهی درباره دانش تغذیه می‌تواند شما را به جاده سلامتی برگرداند.

 مستعد شکستگی‌های استرسی هستید

شکستگی استرسیشکستگی استرسی مشکل بسیار شایعی است. متخصص مشخص می‌کند که آیا علت این شکستگی‌ها از کمبود کلسیم، ورزش کردن بیش از اندازه یا عامل دیگر نشأت می‌گیرد. متخصص تغذیه بررسی می‌کند که آیا مواد مغذی کافی، از قبیل ویتامین دی و ویتامین کا برای جذب کلسیم و داشتن استخوان‌هایی قوی دریافت می‌کنید یا خیر.

 هنگامی که هیجان‌زده می‌شوید، پرخوری می‌کنید

اگر زمانی که مضطرب، ناراحت یا حتی خوشحال می‌شوید، به غذا حمله‌ور می‌شوید و نمی‌توانید این عادت مضر را ترک کنید، این پرخوری هیجانی را جدی بگیرید. درغیر این صورت الگوهای ناسالمی ایجاد می‌شود که باعث چاقی و ابتلا به بیماری‌هایی مانند دیابت، بیماری قلبی و سرطان می‌شود. متخصص تغذیه، گاهی اوقات با همکاری مشاور، به شما کمک می‌کند تا احساسات خود را کنترل نمایید و بر میل سیری‌ناپذیر خود به غذا غلبه کنید.

 اگر پرمشغله‌اید

اگر یک کار تمام وقت دارید، برای رفت و آمد از دوچرخه استفاده می‌کنید، سه حیوان خانگی دارید و باید با همسر و بچه‌ها‌یتان هم سرو کله بزنید، مسلماً خسته می‌شوید. در این شرایط احتمال دارد که بدن سوخت کافی برای انجام دادن این همه کار دریافت نکند. متخصص تغذیه مطمئن می‌شود که بدن سوخت لازم را در طول روز دریافت می‌کند. همچنین متخصص تغذیه بر انتخاب‌های غذایی شما نظارت می‌کند تا مغز و عضلات سوخت کافی دریافت کنند و از خستگی از حال نروید.

 می‌خواهید باردار شوید

رژیم بارداریاگر می‌خواهید باردار شوید، متخصص تغذیه بدن‌تان را آمادده می‌کند تا دوران بارداری را به سلامت پشت سر بگذارید، فرزندتان تمام مواد مغذی لازم را دریافت کند و سالم و تندرست به دنیا بیاید.

در ادامه ی این مطلب می توانید لیستی از اسامی بهترین پزشکان متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران به همراه آدرس کلینیک ،تلفن و سایت آن ها را مشاهده کنید:

آقای دکتر ابوالحسنی- متخصص تغذیه و رژیم درمانی

آدرس : پاسداران، بوستان هفتم، پلاک 156 ، ساختمان لورنزیر،طبقه دوم ،واحد 203
تلفن: 22779006


دکتر نرگس رئوفیان – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
آدرس کلینیک: تهران، میدان هروی، بلوار گلزار یا پناهی نیا، جنب بانک انصار، برج گلزار، پلاک 144/2، واحد 18، طبقه سوم


دکتر سید علی کشاورز – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88028281
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - کارگر شمالی (امیرآباد) - خ. پنجم - پ. 3 - ط. چهارم - واحد 2


دکتر حمید مسچی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88714256
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - قائم مقام فراهانی - ک. شهدا - پ. 226 - ساختمان آرین - ط. دوم


دکتر شکوفه معراجی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88960051-9
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - بلوار کشاورز - پ. 183 - بیمارستان پارس


دکتر نیلوفر موسوی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88942528
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - ولیعصر - خ فرهنگ حسینی - پ. 20 - کلینیک شهرداری


دکتر رحمت اله مومنی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22255341-2
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - میرداماد - تقاطع پل مدرس - روبروی ثبت شرکت ها - ساختمان پدید - پ. 39 - ط. اول - ورودی 3


دکتر مریم نورعلی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22559357
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - بزرگراه مدرس - چهارراه پارک وی


دکتر مجتبی نیک پور– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 44008522-3
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 5 - بزرگراه کاشانی - نبش نجف زاده فروتن - ط. دوم داروخانه دکتر اعیانی - واحد 7


دکتر سعید یعقوبی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 33802845
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 14 - افسریه - خ زمزم - نبش خیابان علامه امینی - درمانگاه شفا


دکتر محمدرضا وفا– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22321020-1
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 4 - استاد حسن بنا (مجیدیه) شمالی - شمس آباد - خ. ریحانی - چهارراه نعیم - پ. 51


دکتر طباطبایی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22641929
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 1 - شریعتی - بالاتر از پل صدر- ایستگاه سهیل - پ. 1923 - درمانگاه پایتخت


دکتر محمد مهدی شریفی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22058193
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - آفریقا (جرن) - خ. عاطفی شرقی - پ. 48 - واحد 1


دکتر امید علایی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88263414
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 2 - کوی نصر (گیشا) - نبش کوچه 32 (محمدی) - پ. 169


دکتر فروهر – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88802011-2
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - استاد نجات الهی (ویلا) - بالاتر از سازمان انتقال خون - پ. 144 - کلینیک بانک تجارت


دکتر سمیه متینی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 55001279
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 19 - خانی آباد نو - خ. میعاد - درمانگاه سینوهه


دکتر پروین مستقیمی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22227339
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - شریعتی - بالاتر از حسینیه ارشاد - بیمارستان مفید


دکتر سمیه عابدینی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22376420
آدرس کلینیک: شهرک قدس(غرب)- بلوار شهید فرحزادی-خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی)کوچه باران


دکتر آذر فخار– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88904505-7
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - استاد نجات الهی (ویلا) - بالاتر از کریمخان زند - پ. 315 - موسسه ایرانیان


دکتر مجیدحسن قمی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22206550
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 1 - شریعتی - بالاتر از پل رومی - روبروی موسسه شکوه - ک. میترا - پ. 2002


دکتر احمدرضا درستی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 66919594
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - آزادی - خ. قریب - خ. فرصت شیرازی - پ. 83 - ساختمان 111 - واحد A9


دکتر رضا راست منش– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22416109
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 1 - ولنجک - نبش پانزدهم غربی - پ. 4


دکتر رحیمی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 33152233
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 15 - افسریه - 20 متری - خ. دهم - درمانگاه جواد الائمه


دکتر نازنین رضوی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88089495
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 2 - بلوار دریا - خ. رامشه - پ. 3 - کلینیک 110


دکتر عباس زمانی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88900118
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - آفریقا (جردن) - بالاتر از پل میرداماد - ساختمان پزشکان سرو (101) - ط. چهارم - واحد 21


دکتر زهرا سپیدرو– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88882234
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - میرداماد - روبروی آزمایشگاه مسعود - جنب بانک گردشگری - پ. 253 - ط. زیرهمکف


دکتر علی سمیعی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22547573
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - کلاهدوز (دولت) - چهارراه دیباجی - جنب داروخانه پارسیان


دکتر مهسا شاپوری– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 44309390
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 5 - شهران - فلکه دوم - خ. عسگری - مجتمع پزشکی صدر


دکتر مجید شریعتمداری– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22902000
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - م. مادر (محسنی) - خ. بهروز- ک. شریفی - پ. 1 - واحد 5


دکتر سحر سجادی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 44238047
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 2 - ستارخان - بین فلکه اول و دوم صادقیه (آریاشهر) - ساختمان پزشکان ولیعصر- طبقه سوم - واحد 6


دکتر عشرت اربابی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 66875090
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 10 - آذربایجان - روبروی بیمارستان شهریار - ک. آشیان - پ. 4


دکتر کبری استوار– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 44070871
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 5 - بزرگراه کاشانی - نبش خیابان گلستان - ساختمان پزشکان 1 - ورودی اول - واحد 4


دکتر حسین امامی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88812201
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - کریمخان زند - خ. خردمند شمالی - پ. 100 - ط. اول


دکتر سهیلا اکباتانی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 77444194
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 4- هنگام - ک. کاظمی (ششم غربی) - پ. 13 - ط. دوم


دکتر سعید برقان– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88960374
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - بلوار کشاورز - خ. دائمی - پ. 7 - ط. اول


دکترنیلوفر تیموری – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 33562316
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 12 - خ. 17 شهریور - خ. فیاض بخش - درمانگاه فاطمه الزهرا


دکتر سهیلا جعفری – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 77440105
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 4 - خ. هنگام - خ. دلاوران - پ. 33 - ط. اول


دکتر مریم حبیبی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88775894
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 3 - دستگردی (ظفر) - بین خیابان آفریقا (جردن) و ولیعصر - پ. 302 - ساختمان پزشکان سینا


دکتر محمد تقی حسینی طباطبایی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88794472
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 6 - م. آرژانتین - خ. الوند - پ. 1 - ساختمان مرکزی پزشکان - ط. چهارم - واحد 46


دکتر پرهام داداشی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 44042653
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 5 - فلکه دوم صادقیه (آریاشهر) - ضلع شمالی پارک استقلال - جنب دبیرستان عترت - پ. 5 - ط. سوم


دکتر مریم حبیبی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: ۸۸۷۷۵۸۹۴
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - دستگردی (ظفر) - بین آفریقا (جردن) و ولی عصر - پ. ۳۰۲ - ساختمان پزشکان سینا


دکتر فرانک ملکی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: ۸۸۸۷۲۷۷۶
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - گاندی - خ. بیستم - پ. ۱۶ - ط. چهارم - واحد ۷


دکتر مریم نورعلی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: ۲۲۵۵۹۳۵۷
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - بزرگراه مدرس - چهارراه پارک وی


دکتر کبری استوار – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 44070871
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 5 - بزرگراه کاشانی - نبش خیابان گلستان - ساختمان پزشکان 1 - ورودی اول - واحد 4


دکتر میرهاتف شجایی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: ٠۲۱٨٨٠٦٧۱۲۱
آدرس کلینیک: تهران . منطقه۲.شهرک غرب.خ شهید دادمان غربی.انتهای بلوار درختی شمالی.کلینیک تابان


دکتر مینو محمد شیرازی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: ٠۲۱٨٨٨٨۱٨٦٧
آدرس کلینیک: تهران . منطقه ٦.خ شهید بهشتی.خ اندیشه.خ شهید احدی.پ۱٧.واحد ۲٠


دکتر بیتا نافعی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 66522735
آدرس کلینیک: ستارخان، بین خیابان تاکستان و سه راه تهران ویلا، کوچه عنبرافشان، پلاک 20


دکتر ایمان محسنی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22060026
آدرس کلینیک: سعادت آباد، سرو شرقی، بالای داروخانه مونا


دکتر سید مسعود کیمیاگر – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88775727
آدرس کلینیک: تهران، خيابان وليعصر- اول توانير (عباسپور) ساختمان شماره 4 پزشكان- طبقه سوم- واحد 14


دکتر ندا فروغی فر – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 22377250-8
آدرس کلینیک: تهران، شهرک غرب، خیابان شهید دادمان غربی، انتهای بلوار درختی شمالی، پلاک 100


دکتر مهرداد رحیم زاده – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 44212102
آدرس کلینیک: تهران، بلوار مرزداران، بین دانش و ایثار، پلاک 1955


دکتر سید محسن حسینی نژاد – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 6290544
آدرس کلینیک: دروازه شیراز، چهارباغ بالا، خیابان بهار آزادی، مجتمع آزادی، واحد 203


دکتر حسن حسینی تودشکی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88884040
آدرس کلینیک: خ ولی عصر - بالاتر از میدان ونک - خ یاسمی - بیمارستان خاتم الانبیا کلینیک دندانپزشکی


دکتر دکتر بهرام امینیان – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 6490411-19
آدرس کلینیک: بلوار مطهری-چهار راه ستارخان-کوی دنا درمانگاه بیمارستان دنا


دکتر علیرضا میراسماعیلی – متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88615141
آدرس کلینیک: بالاتر از میدان ونک خ خدامی بعد از پل کردستان نبش بن بست شهرزاد پ 2 کلینیک شنهای نقره ای


دکتر خدیجه رحمانی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: 88874881
آدرس کلینیک: تهران - منطقه 03 – ملاصدرا


دکتر مریم حبیبی– متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تلفن: ۸۸۷۷۵۸۹۴
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - دستگردی (ظفر) - بین آفریقا (جردن) و ولی عصر - پ. ۳۰۲ - ساختمان پزشکان سینا

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است